Aldar market - toidukaubad ja muu

CityAlko, SuperAlko, Sadama Turg, Kai Kohvik, Aldar Market, Aldar Cash and Carry ning Kochi Aidad - need on kauplused, mis kuuluvad Aldar Eesti OÜ-le. Aldar Eesti kauplused asuvad erinevates Eesti linnades ning on enamjaolt spetsialiseerunud toidukaupade ja alkoholi müümisele. 

Toidukaubad leiab 12 erinevast kauplusest üle Eesti, alkoholi müümisele on keskendunud lausa 28 erinevat poodi. Nii head pakkumised kui ka hea toidukaup on see, mida poekett pakub kõikidele oma klientidele. Sooduspakkumised on paljudele kättesaadavad, sest poed asuvad erinevates Eesti linnades, seega saab inimene kõik hea kiirelt ja lihtsalt kätte. Poeketi kliendileht koondab kokku parimad pakkumised kõikides poodides, et kõik sooduspakkumised jõuaksid nende klientidele. Kliendilehed ei ole ainsad kohad, kust leiab parimad pakkumised. Ettevõtte kauplused pakuvad ka võimalust soetada kliendikaart, millega saab iga kasutaja tavahinnast 2-5% soodsamalt osta erinevaid kaupasid, va tubaka tooteid, kõnekaardid jms). 

Nädalaleht on hea viis, kuidas hoida silm peal iga poe pakkumistel. Olgu selleks, siis toidukaubad või mõned muud tooted, mis sind huvitavad. Kliendileht on kui kataloog parimate pakkumiste ja soodustustega, millest ei saa keelduda. Avasta nädala pakkumine ja hoia enda kulud kontrolli all. Kas tead, milline on sinu lähim pood? Aldar Marketi kauplused leiad üle Eesti, leia enda lähim ja parimad sooduspakkumised on sinu! Aldar Eesti kauplused leiad aldarmarket punkt aldar punkt ee (aldarmarket.aldar.ee) veebilehelt.