MAXIMA kliendilehed

Maxima

Maxima on pood, mis on kliente rõõmustanud laia kaubavalikuga juba aastast 1992. Sellest ajast alates on Maxima kauplused kiiresti laienenud ja tänaseks leiad kauplused nii väiksemast kui ka suuremast Eestimaa linnast. Näiteks on kauplused nii Pärnus, Tallinnas, aga ka Paides. 

Head sooduspakkumised ja väga lai ning rikkalik tootevalik on see, mis kõiki Maxima kliente rõõmustavad. Erilist tähelepanu pööratakse kohalikele toodetele – Maxima kauplused on enda tootevalikusse lisanud palju Eesti tootjate kaupasid. 

Kõik sooduspakkumised ja nädala pakkumised on kättesaadavad kõikidele huvilistele. Selleks haara kliendileht ja tutvu nendega. Kliendilehed on kättesaadavad nii kauplustes, aga mitmete inimesteni jõuavad need ka postkastide kaudu. Kui pakkumised ja kliendilehed sinuni ei jõua, siis tutvu nendega poes. 

Maxima pood sisaldab äärmiselt häid pakkumisi, millega soetada igapäevatooteid. Nädalaleht on kui kataloog, mis on täis erinevaid soodushindasid ja pakkumisi. 

Maxima kauplused müüvad pea kõike, sealt leiad nii toidukaubad, tööstuskaubad, tooted lemmikloomale, aga ka uued jalanõud. Kas pole mitte uskumatu?

"Aitäh" püsikliendikaardiga on võimalik osta erinevaid kaupu palju soodsamalt. Nii on sooduspakkumised sinust vaid kliendikaardi kaugusel. Kliendileht sisaldab pakkumisi kõikidele klientidele, aga ka neid pakkumisi, mis on mõeldud vaid püsiklientidele. Haara nädalaleht ja hoia kokku toidukaupade vms pealt. Avasta nädala pakkumine, mida soetada! Maxima Eesti kõik kauplused koos aadressidega leiad maxima punkt ee (maxima.ee) lehelt.