SELVER kliendilehed

Selver - eestimaine kauplusekett

Selver kuulub AS Tallinna Kaubamaja Gruppi ja sellele pandi alus 1995. aastal. Esimene pood, mis avati kandis nime Punane Selver, mis asus Tallinnas, Lasnamäe linnaosas. Tänaseks on Selveri kauplused leitavad üle terve Eesti. Pole oluline, kas sa oled parasjagu pealinnas, Narvas või Pärnus - Selveri pood asub neis kõigis. Kõik Selveri kauplused pakuvad Selveri Köögi tooteid, need on tooted, mille poolest on ka pood saanud tuntuks. 

Erinevad toidukaubad ja teised jaekaubad on need tooted, mida kauplused peamiselt müüvad, kuid nende hulgas on ka Selveri Köögi valmistoidud, nii soojaleti toidud kui ka erinevad pagaritooted, mida eestlased lausa armastavad. Selveri Köögi tooteid iseloomustab kvaliteet, tervislikkus ja parimad pakkumised. Lisaks tavapäraselt headele hindadele leiad Selveri sooduspakkumised ka teistelt toodetelt. Nädalaleht või teisisõnu Selveri kliendileht koondab kokku sooduspakkumised kõikidele toodetele, mis parasjagu on käimas, olgu selleks siis toidukaubad või midagi muud. Kliendileht on kui üks suur kataloog, kust leiad suurepärased pakkumised, millele on raske ei öelda.

Kui Selveri kliendilehed ei jõua sinu postkasti, siis haara kliendileht järgmine kord poest kaasa või vaata siit. Nädala pakkumine ei ole ainus soodustus Selveris. Kasutades nende kliendikaarti, saad ostudelt samuti soodustus, lisaks on püsiklientidele eraldi pakkumised konkreetsetele toodetele. Loe lähemalt Selveri kohta selver punkt ee lehelt (selver.ee).