Pepco - kauplused üle Eesti

Pepco on tuntud kodu- ja riidekaupade müüjaid. Tegemist on Euroopa kauplusketiga, mis pakub soodsate hindadega riideid, kodusisustust kui ka palju muud. Pepco pood on täis parimaid pakkumisi, millest ei saa keelduda. Nende kauplused asuvad üle terve Euroopa, neid on kokku lausa 2000 tükki. Ka Eestis (EE) on mitmeid Pepco kaupluseid, kust soetada hea hinnaga tooteid.

Pepco on alguse saanud Poolast, seal järk.järgult kasvanud ja tänaseks saanud Poola populaarseimaks lasteriiete müüjaks. Nende endi sõnul on nende edu aluseks inimesed ja nende suurepärane panus. Nende eesmärk on pakkuda kõiki tooteid, mida pered vajavad. Haara Pepco kliendileht ja leia nädala pakkumine või teised sooduspakkumised, mida kasutada ära. Üks hea kliendileht on kui kataloog koos parimate kaubamärgi toodete ja pakkumistega. Pepco kliendilehed leiad siitsamast internetist! Kas pole mitte mugav? Avasta internetis parimad pakkumised ja sooduspakkumised. 

Kaubamärgi valik on niivõrd lai, kuid mitte nii suur, et toidukaubad oleksid osa sortimendist. Küllaga leiad poest mitmeid köögitarbeid. Lisaks sellele saad soetada dekoratsioone, nõusid, mööblit, riideid, jalanõusid ja pesu kogu perele, nii naistele, meestele kui ka lastele. Leia kliendileht ja vaata, millised on praegused sooduspakkumised. Kasuta ära kõik pakkumised ja hoia kokku igapäeva tarvete pealt. Kliendilehed, näiteks nädalaleht, on sulle selles osas abiks.