RIMI kliendilehed

Rimi - toidupood, mis hoolib jätkusuutlikkusest

Rimi on tuntud selle poolest, et püüab pakkuda laias valikust tooteid, mis on jätkusuutlikud ja järgida seda sama põhimõtet ka kõikides ettevõtte protsessides. Rimi Eesti (EE) on juhtiv jaekaubanduse kett. Kauplused võib leida erinevatest Eesti linnadest. Kindlasti on mõni Rimi pood ka sinu kodu lähedal, sest poode on üle Eesti kokku 84. Kauplused leiab nii Tallinnast, Pärnust, Narvast, aga ka väiksemates linnadest. 

Rimi kauplused on võtnud tööle ligi 3 000 inimest. Rimi Eesti on osa Rimi Baltikumist, mis kuulub Rootsi ettevõtte ICA gruppi. Seega leiad Rimi kauplused ka Lätist ja Leedust. Poodide valikust leiad nii toidukaubad kui ka teised jaekaubad. Ettevõte keskendub paljuski toidule ja tervisele. Nii sisaldab Rimi kliendileht alati pakkumisi ka tervisliku toidu valikutele kui ka kõigele muule. Nädalaleht toob sinuni parimad pakkumised, mida kindlasti kasutada ära oma hea hinna pärast. Kui kliendileht ei leia sinu postkasti, siis haara kliendilehed järgmine kord poest kaasa ja tutvu pakkumistega. Sooduspakkumised on suurepärane viis, kuidas enda ostukorvi maksumust vähendada. Kliendileht on kui kataloog täis parimaid pakkumisi. Avasta nädala pakkumine, täida enda ostukorv ja hoia kokku! 

Sooduspakkumised ja teised pakkumised, mida kauplused teevad aitavad kulusid kontrolli all hoida. Kasutades Rimi kliendikaarti saad osa personaalsetest pakkumistest ja kampaaniatest. Leia lähim Rimi pood, haara kliendileht ja soeta parimaid pakkumisi.