Euroapteek ja parimad pakkumised klientidele

Euroapteek tegutseb peamiselt Baltikumis, Kesk- ja Ida-Euroopas. Nii leiad ka Euroapteegi Eestist (EE). Euroapteek pole pood, kust saab soetada kõike. Tegemist on apteegiga, mis on spetsialiseerunud farmaatsiatoodete müügile. Euroapteegi valikust leiab seetõttu kõik vajaliku, et hoida oma tervis korras: retseptiravimid, tervisetooted, vitamiinid, kreemid ja muud ilutooted jpm. Paljudes kaubanduskeskustes, kust leiad teised kauplused, asuvad ka Euroapteegi apteegid. Seega, kui toidukaubad on otsas, sea sammud toidupoodi ja saad ära käia ka apteegis. Soeta toit ja tervisetooted samal ajal!

Euroapteek toob sinuni ka erinevad pakkumised. Sooduspakkumised kehtivad poodides kõigile ja/või püsiklientidele. Kliendileht on kataloog, kust leiad kõik Euroapteegi soodustused. Kui sa ei tea, kust leida kliendilehed, siis uuri lähemalt apteegist. Nädalaleht on väga hea viis, kuidas hoida silm peal parimatel hindadel. Nädala pakkumine võib olla nii mõni vitamiin või mõni teine tervisetoode, mida oled pikalt oodanud. Kasuta võimalust ja säästa!

Püsikliendid saavad kõikidelt ostudelt 5% boonusraha, see ei laiene kampaaniatoodetele, retseptiravimitele jms, aga siiski on tegemist hea pakkumisega. Lisaks on neil eraldi sooduspakkumised püsiklientidele: iga kuu u 300 erinevat toodet. Ja mis veelgi toredam, oma sünnipäeval kogud topelt soodusraha! Kas pole mitte tore?! Avasta pakkumised, haara kliendileht järgmine kord kaasa ja säästa igalt ostult!