Prisma - kauplused parimate hindadega

Prisma tegutseb Eestis alates 2000. aastast, nende kauplused võib leida nii Tallinnast, Tartust kui ka Narvast. Kauplused on tänaseks tööle võtnud enam kui 800 inimest. Sooduspakkumised ja soodsaim ostukorv on see, mida Prisma pakub. 

Toidukaubad, tööstuskaubad, sisustustooted nagu erineva dekoratsioonid aga ka lauanõud leiad Prisma poodidest. Üks hea Prisma pood on suure ja laia valikuga, et inimesed leiaksid kõik olulise ühest kohast. Prisma kliendileht on kataloog, mis sisaldab parimad pakkumisi ja sooduspakkumisi toodetele. Nädala pakkumised ja nädala leht on see, kust leiad spetsiaalsed kampaaniad, mis käivad just sel nädalal. Kuna Prisma kauplused müüvad laias valikus kaupasid, siis kliendilehed sisaldavad pakkumisi erinevatele toodetele.

Prisma on pood, kuhu on oodatud pered. Tegemist on poeketiga, mis mõtleb perede heaolule, pakkudes parimaid tooteid ja hindasid, aga on ka vastutustundlik. Prisma nädala pakkumine võib sisalda ka kõiki neid tooteid, mis on Eestis toodetud või mujal maailmas. Prisma nädalaleht on koht, kust saad täieliku ülevaate sellest, millised pakkumised on parasjagu käimas. 

Leia kõik Prisma 11 kauplust, mis asuvad üle Eesti ja tutvu poeketi toodetega ning avasta nende rikkalik tootevalik. Prisma võib olla sinu järgmine lemmikkauplus, kust kõik vajalik endale kui ka perele soetada. 

Leia lähim Prisma pood, avasta sooduspakkumised ja haara kliendileht! Kaupluste aadressid saad prismaperemarket punkt ee (prismamarket.ee) lehelt.