K-RAUTA kliendilehed

K-rauta - pood, mis pakub kõike ehituseks

K-rauta kauplused leiab erinevatest Eesti (EE) linnades. Pood on tuntud kui hea ehituspood, kust leiab kõik vajaliku ehitamise töödeks, aga ka remondiks kui ka kodu sisustamiseks. Lisaks ei puudu ka üksikud toidukaubad, mida kiirelt haarata pärast pikka ehituspoes käiku. Mis on parem kui üks maitsev snäkk pärast pikka poodlemist?!

Leia lähim K-rauta pood ja avasta nende tootevalik, millest leiad nii ehituskaubad alates kruvidest ja lõpetades seinavärvidega. Lisaks sellele saad soetada erinevaid sisustuskaupasid nagu vaibad, lambid, dekoratsioonid kui ka kodutehnika. K-rauta oluliseks osaks on sooduspakkumised, mis kehtivad poes kui ka e-poes. Kliendileht ja nädalaleht on kataloog pungil erinevaid poe pakkumisi, sh mööblile, ehituskaupadele kui ka muule. Leia K-rauta kliendilehed ja hoia silm peal headel hindadel. Vali välja nädala pakkumine või mõned teised pakkumised ja kasuta võimalust soetada hea hinnaga tooteid. 

K-rauta pakub ka enda kliendikaardiga erinevaid soodustusi, selleks, et neist osa saada, tuleb püsikliendi programmiga liituda. Avasta kõik pakkumised, mis tulevad sulle kliendikaardiga aga ka teiste kampaaniatega. Sooduspakkumised ei ole häbiasi, vaid tark tegu, kuidas hoida kuludelt kokku. Ehitamine on kindlasti üks tegevus, millele kulub suur eelarve, seega hoia kokku ka väikseima ostu pealt. Leia lähim pood, haara kaasa kliendileht ja saa osa pakkumistest.