BAUHOF kliendilehed

Bauhof - kauplused üle Eesti (EE)

Bauhof kauplused muudavad sinu ehitus- ja aiakaupade ostmise lihtsaks. Üks hea Bauhofi pood on suur, avar ja mahukas, täis kõige olulisemaid tooteid, mida vajad ehituseks, remondiks, aia hooldamiseks, aga ka sisustuseks. Kauplused pakuvad niivõrd laias valikus tooteid, et igaüks leiab endale meelepärased kaubad. 

Bauhofi pood on abiks kodu ehitamisel ja remontimisel, sest tootevalikust leiad kõik alates kruvidest kuni vaaside ja lillepottideni välja. Kauplused on niivõrd suured, et nendes võid veeta mitmeid tunde ja kui kõht peaks vahepeal tühjaks minema, siis toidukaubad, mida poes müüakse on abiks. 

Bauhofi kliendileht sisaldab häid pakkumisi. Leia parimad pakkumised ja sooduspakkumised ning kasuta ära häid hindasid. Bauhofi kliendilehed leiad poodidest kui ka internetist. Avasta poe nädala pakkumine ning kiirust poodi. Nädalaleht on kataloog, mis toob välja kaupluste parimate hindadega tooted. Parimad pakkumised ja sooduspakkumised ei kesta kogu aeg, seega tasub olla kursis Bauhofi kampaaniatega.

Lisaks tavapärastele pakkumistele pakub Bauhof ka enda püsiklientidele erisoodustusi, selleks tuleb tellida endale kaupluse kliendikaart. Pole oluline, kas sul on vaja poest osta põrandalaudu või hoopiski kruvisid, hea ja rikkaliku valiku toob sinuni Bauhofi pood. Kauplused paiknevad loogilistes asukohtades ja neis on väga head parkimise tingimused. Bauhofi kauplused leiad lisaks Eestile ka teistest Balti riikide linnadest. Leia parimad pakkumised ja külasta Bauhofi!