MAGAZIIN kliendilehed

MAGAZIIN - eestimaine pood 

MAGAZIIN on alguse saanud Võru linnast ja on seega Eesti (EE) oma kauplus. Esimene pood avati 2000. aastal ja see oli pisikene jalatsikauplus, kus müüdi Venemaalt toodetud kummist jalatseid. Esimene pood sai niivõrd populaarseks, et otsustati sortimenti kasvatada ja ettevõtet laiendada. Täna leiad kauplused 12 paigast, kokku on 13 poodi üle terve Eesti.

Kauplused asuvad kliendile lähedal, et pakkuda mugavaimat teenust. MAGAZIINi jaoks on klientide tagasiside väga oluline ja seda arvestatakse enda tegevuses. Üks olulisemaid aspekte on poe puhul see, et neilt leiab alati parimad pakkumised ja hinnad. Üks viis, kuidas olla kursis nende pakkumistega, on kliendileht. Kliendileht on kui kataloog, kus on esitatud nii nädala pakkumine kui ka teised sooduspakkumised, mis parasjagu poodides on. Haara järgmine kord nädalaleht ja leia infot selle kohta, millised pakkumised on poes. Kauplused pakuvad laia sortimenti ja seetõttu saad hea hinnaga soetada nii aiakaupu, kodukaupu, jalatseid, vabaaja tarbeid kui ka kõike muud. MAGAZIIN on pood, millest leiad kõik vajaliku oma kodu ja aia jaoks. 

Sooduspakkumised kehtivad ka klientidele. Kui liituda kliendiprogrammiga, on sul olemas poe kliendikaart, millega saab igalt ostult hinnas alla. Olgu see siis puhastusvahend, mõni köögitarve või midagi muud, igalt ostult koos kliendikaardiga saad alla. Sooduspakkumised kui ka teised pakkumised on MAGAZIINis alati head. Kui paljud teavad kauplust kui kodukaupade poodi, siis tegelikult leiad sealt ka toidukaubad, just maiustused. Nende hulgas on moosid, kommid, küpsised kui ka kõik muu, mida iga magusasõber hindab.