Grossi toidukaubad - 100% eestimaine erakapital

Grossi toidukaubad - kauplused, mis kuuluvad täielikult eestlastele. Need on tõelised EE ehk Eesti omaenda poed, mille võid leida erinevatest linnadest. Ettevõte loodi 1991. aastal ja alates sellest ajast on tegemist pere-ettevõttega, mille sortimendist leiad toidukaubad ja väga maitsvad valmistoidud. Head pakkumised ja lai tootevalik on need märksõnad, mis iseloomustavad Grossi ettevõtte poode.

Esimene Grossi pood avati Lääne-Virumaal, nüüd aga leiad kauplused ka teistest maakondadest nagu Raplamaa, Järvamaa, Harjumaa, Tartumaa ja mujalt. Kokku on ettevõttel 72 kauplust ja 2 tööstuskauplust. Ettevõtte logistikakeskus asub Lääne-Virumaal, Rakveres. Parimad pakkumised ja hinnad on see, mis on ettevõtte eesmärk. See on ka põhjus, miks Grossi toidukaubad on saanud paljude eestlaste lemmikuks. Pood, mis pakub häid hindasid ongi ju kõigi lemmik, kas pole. Grossi kliendileht on kui kataloog pungil pakkumisi, sealt leiad nii nädala pakkumised kui ka teised sooduspakkumised, mis parasjagu käimas on. Parimad pakkumised meelitavad inimesi poodidesse. Haara järgmine kord kliendilehed kaasa ja tutvu pakkumistega mugavalt ning kiirelt kodus või poes.

Nädalaleht toob sinuni pakkumised, nende hulgast võid leida pakkumised toidule kui ka tööstuskaupadele. Sooduspakkumised on hea viis, kuidas hoida kokku ja vähendada enda igakuist eelarvet. Grossi toidukaubad on kindlasti üks parimate pakkumistega kett Eestis. Leia lähim pood, vormista kliendikaart ja leia nädala pakkumine, mida soetada.