COOP kliendilehed

Coop - eestlaste poolt armastatud pood

Coop Eesti (lühidalt EE) on Eesti vanim ja suurim jaevaldkonnas tegutsev grupp. Sulle on kindlasti jäänud silma vähemalt üks Coopi pood kui mitte rohkem, sest nende kauplused asuvad üle terve Eesti: nii suuremates kui ka väiksemates kohtades. Esimene Coopi pood ja tarbijate ühistu avati 1902. aastal Antslas ja sellest hetkest peale on uued kauplused avatud pea igal pool. Aastal 1917 loodi Coop Eesti Keskühistu, et piirkondlikud tarbijate ühistud saaksid paremini koostööd teha.

Toidukaubad ja erinevad tarbekaubad on need, mida sa saad osta ettevõtte poodidest. Coop kataloog ehk teisisõnu kliendileht toob iga kliendini nädalapakkumised ja kõik muud parasjagu käimasolevad pakkumised. Erinevad sooduspakkumised kehtivad ka kõigile, kel on ettevõtte kliendikaart. Kui kliendilehed ja erinevad pakkumised veel ei jõua sinuni, siis haara lähimast poest kliendileht ja tutvu pakkumistega. 

Toidukaubad on kindlasti üks peamisi toote valdkondasid, mida Coopis enim müüakse. Lisaks sellele leiab valikust tööstuskaupasid, sh riideid ja kosmeetikat. Kauplused, kust leiad toidukaubad asuvad nii suuremates kui ka väiksemates Eesti linnades, sh Kärdlas, Sindis, Tallinnas jt kohtades. Nende kõikide poodide nädalaleht on koht, kust saad tutvuda pakkumiste ja kampaaniatega. Leia nädala pakkumine ja kasuta seda ära. Kasuta alati võimalust soetada soodsalt tooteid, olgu selleks siis toidukaubad, kosmeetika, pesuvahendid või hoopiski midagi muud. Haara kliendileht, leia pakkumised ja soeta parima hinnaga tooted Coopist.