HANDYMANN kliendilehed

Handymann - kauplused laia valikuga Handymann kauplused pakuvad alati parimat hinda. Kiirusta ja leia lähim pood! 

Tootevalikusse kuuluvad nii tööriistad, aia-, kodu-, vabaaja kaubad, mis on praktilised ja kvaliteetsed. Ettevõtte eesmärgiks on keskenduda peamiselt jaemüügile ja paista teiste seast silma parima valiku ja hindadega. Sooduspakkumised ja ka teised pakkumised on väga oluline osa Handymannist. 

Handymann kauplused asuvad viies erinevad linnas. Kui elad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis või Võrus, siis üks Handymanni pood on sinu kodu lähedal. Pood pakub nii ehitustarvikuid, aga sealt leiad ka endale sobiva tööjope, kodutehnika kui ka aiamängud. Lisaks kõigele on Handymann kauplused varustatud toodetega aia jaoks, aga ka sinu auto jaoks. Nii leiad autode puhastuskaubad ja erinevad lisatarvikud. Kas pole mitte imeline? Lisaks kõigele on ka poes mõned toidukaubad, mida suhu pista. 

Handymann kliendileht toob välja kindlal perioodil kehtivad sooduspakkumised ja ka kõik teised käimasolevad pakkumised. Kliendilehed leiad igast poest aga ka internetist. Avasta pakkumised ja säästa! Pole oluline, kas see on nädalaleht või mõni teine kliendileht - oluline on, et see on kataloog, mis sisaldaks pakkumisi. Kliendikaardiga kogub Handymann poes boonusraha 3% igalt ostult, mida saab tulevikus kasutada. Kliendikaardi saab registreerida Eesti (EE) ID-kaardi abil. Saa osa parimates pakkumistest ja leia lähimad kauplused. Avasta suurepärane Handymanni tootevalik ja nädala pakkumine ja soeta kõik vajalik!